Apie mus

UAB „Gourmet Select Importas“ įmonės veikla –  maisto didmeninė prekyba (B2B). Įmonė, kurios specializacija yra tarptautinis sūrių ir sūdytos mėsos importas ir platinimas, išplėtė savo produktų kategorijas, įtraukdama retus ir brangius amatininkų maisto produktus.

Bendrovė savo partneriams tiekia geriausius gaminius iš visos Italijos ir ES, įskaitant tipinius, regioninius, PDO (DOP), PGI (IGP) ir visame pasaulyje žinomus produktus. Prekių pasirinkimas orientuotas į kokybę ir meistriškumą.

Bendrovė savo šviežius ir šaldytus produktus parduoda visose Baltijos šalyse ir už jos ribų. Mūsų strategiškai patogioje vietoje esantis sandėlis Kaune, Lietuvoje, kartu su logistikos paslaugomis nuo krovinių iki mišrių padėklų leidžia pritaikyti programas, atitinkančias klientų poreikius.

100% Sertifikuoti produktai

Gourmet Select Importas yra pagrindinis aukštos kokybės šviežių ir šaldytų produktų tiekėjas. Įmonė drąsiai tęsia geriausių įmanomų ingredientų paieškas, dažniausiai daugeliui nepažįstamų, siekdama patenkinti naujas vartotojų elgesio tendencijas. Įmonė taip pat teikia privataus ženklinimo paslaugas savo klientams

Įmonė dirba su klientais, kurių poreikiai netelpa į tradicines didmeninės prekybos programas ar specializuoto maisto platintojo kainodaros modelį.

Įmonė išsiskiria tuo, kad siūlo savo geriausius produktus iš daugiau nei 90 pardavėjų, kad atitiktų aukšto lygio maisto ūkio subjektų poreikius ES ir užsienyje.